Chyba P1000

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomin
Administrátor
Příspěvky: 922
Registrován: 30 srp 2012, 19:56

Chyba P1000

Příspěvek od Tomin »

>....potom som dal zmazat chyby aj ked tam ziadne neboli a odvtedy mu stale vypisuje chybu P1000
>Je to mozne, ze suvisi s diagnostikovanim?

P1000 vlastne neni chyba. Je to jen informace o tom, ze ECU si (od posledniho smazani chyb, nebo od posledniho odpojeni baterie) jeste neprovedla vsechny testy nutne k ujisteni, ze je motor, co se tyce emisi, v poradku. Katalyzator, lambdy atd.
Po ujeti par km se zaznam P1000 sam odstrani.
Přílohy
P1000 DTC.jpg
Tomas, fordiag (at) fordiag.cz
Mondeo 2.5T I5 Ghia Duratec volvotop
Mondeo 1.8 16V Ghia Zetec blacktop
Odpovědět