>....potom som dal zmazat chyby aj ked tam ziadne neboli a odvtedy mu stale vypisuje chybu P1000
>Je to mozne, ze suvisi s diagnostikovanim?
P1000 vlastne neni chyba. Je to jen informace o tom, ze ECU si (od posledniho smazani chyb, nebo od posledniho odpojeni baterie) jeste neprovedla vsechny testy nutne k ujisteni, ze je motor, co se tyce emisi, v poradku. Katalyzator, lambdy atd.
Po ujeti par km se zaznam P1000 sam odstrani.
Chyba P1000
Chyba P1000
Tomas, fordiag (at) fordiag.cz
Mondeo 2.5T I5 Ghia Duratec volvotop
Mondeo 1.8 16V Ghia Zetec blacktop
Mondeo 2.5T I5 Ghia Duratec volvotop
Mondeo 1.8 16V Ghia Zetec blacktop