ForDiag.cz

Fórum o autodiagnostice
Právě je 27 dub 2024, 22:15

Všechny časy jsou v UTC+01:00




Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 15 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 19 pro 2017, 22:58 
Offline

Registrován: 01 úno 2016, 09:43
Příspěvky: 13
Ahoj,

diky za reakce. U fiesty nahore klapky jako u napr. u mondea nejsou. Jsou tam jen ty spodni, ale sani jsem kvuli nim menil protoze cvakaly, to uz je delsi dobu a vse fungovalo dobre ... od te doby je ticho a ten ventil co je ovlada funguje, to uz jsem koukal.


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: 19 pro 2017, 23:05 
Offline

Registrován: 01 úno 2016, 09:43
Příspěvky: 13
Nenapadá vás něco, na co bych mohl kouknout? Adaptace dnes ještě víc do zelena a ne jen volnoběh ...
Citace:
Cidla kliky a vacky jsou pro synchronizaci zapalovani/vstrikovani, ty nemaji primo s adapt. nic spolecneho.
No prave, primo s adaptacema to nic spolecneho nema, ale napadlo me, ze je to treba rozhozene, ale ne tak aby to vadilo ... ale spatne spaluje.

Ja uz fakt vymyslim veci, ktere jsou tak strasne nepravdepodobne :-(


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: 20 pro 2017, 12:20 
Offline

Registrován: 09 lis 2014, 21:30
Příspěvky: 46
A ten system promenne delky sani (spodni klapky) si zkousel kontrolovat? Treba nejaka podtlakova hadicka? Solenoid pises, ze je ok. Nevim teda jak to tam presne vypada, jestli to vubec nejak zkouknout jde... Podle me pokud by napr. byla porad otevrena jen ta kratsi (pro vyssi otacky) vetev, tak to muze mit zasadni vliv na mnozstvi vzduchu na tom volnobehu a v nizsich otackach.

_________________
Ford Mondeo MK III 2.0 Duratec HE r.v. 2005


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: 21 pro 2017, 10:21 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 30 srp 2012, 19:56
Příspěvky: 918
Zasadni vlit pro ucinnost plneni (VE) to stoprocentne ma. Jinak by to tam vyrobci necpali. :-)
Promennou delku sani melo uz Scorpio na 2.0 16v a bylo to znat.
V Omeze V6 jsem to mel take a pokud to zustalo v pozici pro spodek, tak to nahore znatelne hur jelo.

_________________
Tomas, fordiag (at) fordiag.cz
Mondeo 2.5T I5 Ghia Duratec volvotop
Mondeo 1.8 16V Ghia Zetec blacktop


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: 21 pro 2017, 17:23 
Offline

Registrován: 01 úno 2016, 09:43
Příspěvky: 13
Ahoj, proverim to poradne... sani jsem mel nedavno venku, ale je fakt, ze jsem to nejak extra neprojlizel, koukal jsem akorat na hadici k pcv a ta byla ok. Nevis nahodou, jestli lze na fordiagu nejak zjisti v jakych otackach se to otevira? Resp. Abych vedel kdy se to otevre a kdy zavre.


Nahoru
   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 15 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+01:00


Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Český překlad – phpBB.cz