ForDiag.cz

Fórum o autodiagnostice
Právě je 28 bře 2024, 23:30

Všechny časy jsou v UTC+01:00




Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 13 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kabel fordiag a ostatní auta
PříspěvekNapsal: 20 úno 2022, 21:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 14 bře 2016, 19:00
Příspěvky: 1
Zdravím, chtěl bych se zeptat co je lepší. Verze Bluetooth nebo USB? Jaká je cena a kde se dá koupit? Dále mě zajímá jestli to funguje i na jinéta auta než Ford, s jiným programy jako je třeba Scanmaster nebo VAG na škoda, Wolkswagen... U Bluetooth verze mě zajímá fungování s aplikací na androidu jako je Forscan lite, torque nebo nějaké univerzální. Předem děkuji za odpověďi

_________________
Ford Mondeo kombi mk4 2.0 TDCi 103kw r.v.2007


Nahoru
   
 Předmět příspěvku: Re: Kabel fordiag a ostatní auta
PříspěvekNapsal: 02 bře 2022, 14:55 
Offline

Registrován: 04 srp 2017, 09:24
Příspěvky: 10
Dovolím si odpovědět z vlastních zkušeností:
- co je lepší. Verze Bluetooth nebo USB - mám obě a každé je dobré na něco. BT je fajn na sledování živých dat v NTB/ telefon, kabel je ideální na úpravy, je to prostě kabel a jistota. Přehození je otázka do 5minut.
- Jaká je cena a kde se dá koupit? Já kupoval od výrobce a správce tohoto fóra "Tomin", cenu ti potvrdí buď do mailu nebo do SZ.
- jestli to funguje i na jiná auta než Ford, s jiným programy jako je třeba Scanmaster nebo VAG na škoda, Wolkswagen... používám jen na Ford, ale teoreticky by měl jít i na Mazdu. Na koncernové auta fungovat nebude, je to jiný způsob komunikace. Scanmaster neznám.
- U Bluetooth verze mě zajímá fungování s aplikací na androidu jako je Forscan lite, torque nebo nějaké univerzální obě uvedené aplikace jsem s androidem používal, takže za sebe můžu potvrdit, že s FORDiag konektorem fungují. Jen pozor nebude ti fungovat s Apple telefonem, tam musíš mít jedině konektor s WiFi

_________________
Nyní: Ford Galaxy, rv. říjen 2008, 2.2 TDCi 129kW
Dříve: Ford Mondeo, rv. březen 1998, 1,8i 85kW Ghia


Nahoru
   
 Předmět příspěvku: Re: Kabel fordiag a ostatní auta
PříspěvekNapsal: 06 čer 2022, 23:00 
Offline

Registrován: 17 úno 2020, 07:43
Příspěvky: 6
- základní OBD by měl zvládat napříč značkami(nemám už jak vyzkoušet..byl mi ukraden), ale to musí potvrdit Tomino

- když jsem napíchnul Mazdu 2, tak mi Forscan Lite dal na výběr jestli se jedná o Mazdu a nebo Fiestu :D


Nahoru
   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 13 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+01:00


Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Český překlad – phpBB.cz